Tarihçe: Tina İnşaat 2012 yılında kurulmuş olup konut ve işyeri müteahhitliği alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana her geçen gün büyümesini devam ettiren Tina inşaat gerek kendi alanında gerekse faaliyet alanında hizmet veren diğer firmalar arasında saygın ve güvenilir bir firma haline gelmiştir.Tina inşaat hizmet kalitesinden ödün vermeyip müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Her yeni projesinde, projenin bulunduğu semtin tarihi ve kültürel dokusuna zarar vermeyen özgün projelere imza atmayı başarmıştır.

Misyon: ‘Kentin tarihi ve kültürel değerlerine sahip çıkan özgün yaşam alanları kurmak’

Vizyon: Deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını sürdürmek veyükseltmek, Türkiye’nin en kaliteli yaşam alanlarını kurmak ve Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri haline gelmek.

Değerlerimiz

Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak ve sektörel tüm yenilikleri takip edip uygulamak.

Müşteri odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm birimlerinde müşteriyi ön planda tutmaktır. Tina inşaat projelerinde tasarımdan anahtar teslimine tüm aşamalarda müşteriyi düşünerek hareket eder.

Sosyal Sorumluluk: Tina İnşaat sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde; çevreye, eğitime ve sosyal hayata katkı sağlayacak çalışmalar yapar.

Kalite: Tina İnşaat kaliteyi bir hayat felsefesi olarak görmektedir ve kaliteden asla ödün vermemektedir . Yaptığımız binanın, temelinden çatısına, iç tasarımından dış cephesine kadar standartların üzerinde özel malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Tamamladığımız daireleri, iç tasarımlarını yaparak ve beyaz eşyalarını (bulaşık makinesi, buzdolabı,klima…) yerleştirerek sahiplerine teslim ediyoruz.

2012

Neler Yaptık ?

Tina Plaza projemizi tamamladık.
Zambak Siteleri anahtar teslimini gerçekleştirdik.

2013

Neler Yaptık ?

Asude evleri projemize start verdik.
Tina Plus projelendirme çalışmalarına başladık.

2014

Neler Yaptık ?

Tina Plus projemize start verdik.

2015

Neler Yaptık ?

Tina Plus projemizi tamamlanma aşamasına getirdik.

2016

Neler Yaptık ?

Tina Plus projemizin anahtar teslimini gerçekleştirdik.
Ömer Halis ve Demir sitelerinin projelendirme çalışmalarına başladık.